BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmaturer 8838291
nr 883 8291
Väggarmaturer
Ett par, Triva-serien för NK Nordiska Kompaniet, Mahognyfanér
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:29:51
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr